14 marca 2019 10:57

UWAGA STUDENCI I ROKU
w roku akademickim 2018/19
którzy nie odbyli szkolenia wstępnego BHP w okresie 1.10.- 30.11.2018 r. w formie e-learningu
oraz rozpoczynający naukę na I roku studiów (NABÓR MIĘDZYSEMESTRALNY)
Szkolenie bhp tylko formie e-learningu

Szanowni Państwo,
Szkolenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej jest obowiązkowe dla wszystkich studentów i doktorantów pierwszego roku na studiach (pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolitych magisterskich) oraz doktoranckich.
Przedmiotowy kurs jest obowiązkowy i kończy się testem zaliczeniowym. Protokół z odbytego szkolenia stanowi podstawę zaliczenia szkolenia. UWAGA : Dział BHP oraz Ochrony Ppoż. nie przepisuje zaliczeń.
Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej trwa od 15-30 marca 2019 r.
Instrukcja logowania do szkolenia wstępnego bhp dla studentów i doktorantów
Rejestracja i przebieg szkolenia :
1. Wejdź na stronę : https://e-edu.cko.uni.wroc.pl/
2. Zaloguj się używając czerwonego przycisku logowania w prawym górnym rogu strony.
3. Na następnej stronie użyj dużego niebieskiego przycisku logowania na środku ekranu.
4. Zostaniesz przekierowany do systemu uwierzytelniania (login.uni.wroc.pl), którą używasz logując się min. do systemu usosweb.
5. Po poprawnej autoryzacji zostaniesz automatycznie przekierowany i zalogowany do portalu https://e-edu.cko.uni.wroc.pl/
6. Odszukaj kursu : Szkolenie wstępne z zakresu BHP oraz Ochrony PPoż.
7. Zapisz się na kurs wykorzystując klucz dostępu: BHP-19
8. Zapoznaj się z modułami w kursie i wypełnij test. Materiały należy przeglądać od modułu „Wstęp do szkolenia” zgodnie z kolejnością w kursie.
Zwróć uwagę na symbole ukończenia z prawej strony modułów.
9. Po ukończeniu testu sprawdź swoją ocenę!
Wszelkich informacji w powyższej sprawie udziela Dział Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej – tel.: (71) 375-24-89.