Program dni adaptacyjnych dla osób przyjętych na Informatykę na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego

29 września 2016 (czwartek)
11:00 – 13:00 Spotkanie informacyjne ­ (Instytut Informatyki, sala 25)
14:00 Immatrykulacja ­(Instytut Informatyki, sala 25)

30 września 2016 (piątek)
10:00 – 12:00 Test kwalifikacyjny z języka obcego (­Instytut Matematyczny, sale WS, HS)
12:15 – 13:00 Spotkanie z tutorami (zbiórka na parterze Instytutu Informatyki)
Od 13:15 Zapisy na przedmioty ­ (zbiórka na parterze Instytutu Informatyki)

Osoby chętne zapraszamy również do udziału w drzwiach otwartych 27 września, szczegóły: http://www.ii.uni.wroc.pl/studia/drzwi-otwarte.

Spotkanie informacyjne ma na celu przekazanie najważniejszych informacji na temat praktycznych aspektów studiowania, m. in. jak zapisać się na zajęcia i ułożyć sobie plan. Immatrykulacja to uroczyste wręczenie indeksów, po którym możecie Państwo oficjalnie uważać się za pełnoprawnych studentów. Obecność obowiązkowa.

Test kwalifikacyjny z języka obcego.
Test ze wszystkich języków odbędzie się w tym samym czasie: 30 września 2016 r. o godz. 10:00. Przed przystąpieniem do testu student musi zalogować się na stronie Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych (SPNJO): http://www.zapisy.spnjo.uni.wroc.pl/ w terminie 1 – 23 września 2016. Student musi wybrać, który język obcy będzie realizował na studiach i napisać z niego test kwalifikacyjny. Do zakończenia studiów I stopnia wymagane jest zaliczenie języka angielskiego na poziomie B2II lub innego języka obcego na poziomie B2II i angielskiego na poziomie A2II. Studenci, którzy posiadają certyfikat międzynarodowy poświadczający biegłość językową na poziomie co najmniej B2 (wykaz certyfikatów zwalniających z testu można znaleźć na stronie SPNJO) lub świadectwo matury dwujęzycznej czy międzynarodowej z języka obcego nie muszą przystępować do testu i mogą być zwolnieni z lektoratu. Dla pozostałych studentów test jest obowiązkowy.