23 czerwca 2017 10:36

Wyników pierwszej tury rekrutacji zostały ogłoszone w systemie IRKA: https://irka.uni.wroc.pl/. Progi przyjęcia wyniosły 204 punkty na informatykę i 291 punktów na ISIM. Wszystkie miejsca na informatyce zostały zapełnione w pierwszej turze, natomiast na kierunku ISIM ogłoszono drugą turę rekrutacji.

Nasze kierunki w tym roku cieszą się dużą popularnością. Na kierunek informatyka mamy najwięcej kandydatów od 15 lat. Osoby przyjęte, mają niecały tydzień na złożenie swoich dokumentów w Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej. Można to zrobić osobiście lub wysłać dokumenty pocztą lub kurierem. Należy przy tym pamiętać, że dokumenty muszą dotrzeć do komisji do 17 lipca, dlatego najlepiej wysłać dokumenty listem priorytetowym nie później niż 13 lipca lub przynieść je osobiście.

Przypominamy, że próg przyjęcia w roku 2016 wyniósł 150 punktów, a roku wcześniej 120 punktów. Szczegółowe zasady rekrutacji można znaleźć na stronie Studia->Dla kandydatów->Rekrutacja 2017.

Po dopełnieniu formalności, pozostanie czekać na dni adaptacyjne, które odbędą się pod koniec września - szczegóły zostaną przesłane przyjętym osobom.

Pytania i wątpliwości

Zachęcamy do kontaktu z nami.