June 4, 2019, 9:08 a.m.

Ogłaszamy konkurs na projekt banera promującego studia informatyczne na Wydziale Matematyki i Informatyki UWr. Szukamy przede wszystkim oryginalnego, ciekawego pomysłu. Baner zostanie powieszony od strony Mostu Grunwaldzkiego, w miejscu pokazanym na zdjęciach. Zwycięzcy konkursu zaoferujemy możliwość podpisania umowy na przygotowanie finalnej wersji projektu na kwotę 500 zł brutto. Zastrzegamy sobie prawo do nie wybrania zwycięzcy.

widok na reklamę z Most Grunwaldzkiego

Na banerze musi być czytelne logo Uniwersytetu Wrocławskiego literami białymi, czarnymi,
w kolorze błękitu uniwersyteckiego CMYK 100-31-5-20, lub morskiej zieleni CMYK 70-0-32-0. Wymiary banera: 390 x 615. Zalecamy umieszczenie adresu strony internetowej Instytutu Informatyki: www.ii.uni.wroc.pl.

Termin nadsyłania prac 16 czerwca 2019. Prace konkursowe oraz pytania można przysłać na adres: promocja@cs.uni.wroc.pl

baner reklamowy na budynku