22 kwietnia 2020 17:12

Zdecydowaliśmy, że wykłady odbędą się zdalnie. Niestety, ćwiczenia muszą zostać odwołane. Zapraszamy!

Link do wykładu (MS Teams), każda osoba mająca do dyspozycji link będzie mogła wziąć udział.

Nokia AI Lab

Nokia, we współpracy z Instytutem Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego, ma zaszczyt zaprosić na cykl wykładów i  laboratoriów „Data Science @ Nokia” poświęconych tematyce sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego. W ramach przedmiotu główny nacisk zostanie położony na aspekty związane z zastosowaniem nowoczesnych metod analizy i przetwarzania danych w rozwiązywaniu problemów biznesowych. Zaprezentowane techniki i metody zostaną poparte licznymi przykładami ilustrującymi, w jaki sposób wiedza teoretyczna jest wykorzystywana w Nokii do automatyzacji procesów i rozwoju strategii komercyjnej firmy.

Wykłady będą prowadzone przez członków Nokia Artificial Intelligence Laboratory – zespołu działającego w ramach jednostki Commercial Management and Business Digitalization. CMBD zajmuje się wspieraniem głównego kierownictwa firmy w podejmowaniu decyzji biznesowych w oparciu o dane.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych (m.in. studentów, wykładowców, pracowników firm) na pierwszy wykład, który odbędzie się:

Gdzie?

Kiedy?
Środa, 29. kwietnia 2020 o 16.00

Szczegółowy plan zajęć przedmiotu jest dostępny na stronie:

Wstęp na wszystkie wykłady jest wolny. Językiem wykładowym jest angielski.