28 września 2018 10:49

Zapraszam na treningi Sekcji Tenisa (Ziemnego)

Zachęcamy do rozpoczęcia przygody ze sportem w Uniwersytecie już od pierwszego roku studiów.

Zasady naboru do sekcji sportowych:

• Do sekcji mogą trafić także studenci, którzy nie byli czynnymi zawodnikami, a którzy swoją dyspozycją fizyczną w czasie zajęć potwierdzą swoje zdolności.
  • Zajęcia każdej z sekcji odbywają się 2 razy w tygodniu po dwie godziny.
  • Reprezentacje poszczególnych sekcji biorą udział w zawodach Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej oraz Mistrzostwach Polski Uniwersytetów lub Szkół Wyższych.
  • Do sekcji sportowych studenci zapisują się bezpośrednio u trenerów w godzinach treningów.

Jeśli trenowałeś tenisa nawet tylko 3 - 4 lata( kiedyś a teraz masz duża przerwę) przyjdź – zobacz – a może Twój poziom jest wystarczający, by w bardzo dobrych warunkach trenować i grać w rozgrywkach DLM rywalizując ze studentami wrocławskich uczelni a także w ramach Akademickich Mistrzostw Polski.Jest szansa grać bez ponoszenia opłat za halę, równocześnie zaliczając przedmiot „wychowanie fizyczne” w wymiarze 30 godzin, nawet jeśli jesteś na pierwszym roku. Przyjdź i porównaj to co Ty prezentujesz z innymi studentami Twojej Uczelni. Czekam w poniedziałki i środy od 19.00 do 20.30 (ubiór sportowy – nawet bez rakiety), hala tenisowa ul. Boudouina de Courtenay nr 16 ( w pobliżu ul. Kochanowskiego).

dr Włodzimierz Reczko